Ruszamy z zajęciami!Uwaga Sekcja Bielsko i Sekcja Skoczów! Ruszamy z zajęciami po przerwie!

Z radością pragniemy poinformować, że wracamy do treningów! 

Treningi w Skoczowie odbywać się będą we wtorki i w czwartki w godzinach 17.00 - 18.30. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy wtorek, czyli 26.maja.

Treningi w Bielsku-Białej odbywają się w środy i w piątki o 17.00 i 18.00.

Zajęcia przeprowadzać będziemy na terenie boiska. Maksymalnie na obszarze boiska może znajdować się obecnie 14 osób ćwiczących. Zajęcia będą miały charakter bezkontaktowy - będziemy przede wszystkim skupiać się na kształtowaniu sprawności fizycznej oraz przypominaniu i wprowadzaniu nowych technik, przy zachowaniu odległości pomiędzy ćwiczącymi. 

Z racji ograniczenia miejsc, na zajęcia będą obowiązywały zapisy w pliku, który został udostępniony uczestnikom zajęć.

Mamy prośbę, aby wpisywać się jednorazowo tylko na najbliższe zajęcia (czyli np. w dniu dzisiejszym na zajęcia piątkowe, a np. w sobotę na zajęcia środowe). Jeśli ktoś nie będzie mógł dotrzeć, a jest zapisany na zajęcia, bardzo prosimy o wykasowanie się z listy oraz sms na 692 776 090 najpóźniej na dzień wcześniej, abyśmy mogli powiadomić osobę z listy rezerwowej. 

Zajęcia odbędą się, jeśli będzie minimum 4 zapisanych dzieci. W przypadku złej pogody, będziemy informować o odwołaniu zajęć najpóźniej na godzinę przed zajęciami drogą smsową lub mailową. 

Zasady obowiązujące podczas zajęć:

- każdy ćwiczący musi mieć własną maseczkę - przychodzi na zajęcia w masce, natomiast na terenie boiska może maskę zdjąć

- strój: spodnie dresowe oraz góra od kimona z pasem, obuwie sportowe

- obowiązują bezwzględne zasady bezpieczeństwa - dzieci nie zbliżają się do siebie podczas zajęć

Rodzice mogą oczywiście obserwować zajęcia, jak dotychczas zza ogrodzenia, z zachowaniem należytych środków ostrożności lub odebrać dziecko po zajęciach. 

Możliwość powrotu do zajęć, nawet na boisku, to światełko w tunelu :) 

Trzymamy mocno kciuki, że już niedługo będziemy w stanie wrócić do tradycyjnych treningów!