Dziękujemy!Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Koniec roku się zbliża, a więc czas podziękować za ogromne wsparcie, jakie otrzymaliśmy na początku naszej działalności - bez Was nie bylibyśmy w stanie zrobić nic dobrego dla dzieci :).

Dziękujemy OWES Bielsko-Biała za poprowadzenie za rączkę przy zakładaniu Fundacji i wszystkie cenne rady, bez których nadal błądzilibyśmy po omacku!

Dziękujemy naszej nieocenionej Pani Księgowej z ANGLA Biuro Rachunkowe za równie ogromną pomoc na starcie i niekończącą się wyrozumiałość 

Dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Bielsku-Białej oraz Dyrekcji Pływalni w Skoczowie za umożliwienie prowadzenia zajęć.

Dziękujemy Martes SportDecathlon Bielsko-BiałaAuchan (Bielsko-Biała)Speak Up Bielsko-Biała, Spółdzielni Pokój oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Turnieju Mikołajkowego!

Dziękujemy wspaniałym Rodzicom za dopingowanie dzieciom w niełatwej w dzisiejszych czasach sztuce wytrwania w rozpoczętej przygodzie!

Wreszcie - dziękujemy Wam, nasi Drodzy Adepci Karate, za to, że jesteście z nami :) Mimo, że czasem nogi bolą i oddechu brak - pękamy z dumą na widok Waszych uśmiechniętych twarzy na kolejnym treningu! Tak trzymać! Oss!

78373746 2559990757422943 7423352497231626240 o